KARTY PRACOWNICZE LOTOS BIZNES DLA CZŁONKÓW NSZZ „SOLIDARNOŚĆ”

GOTÓWKOWE (RABATOWE) KARTY PRACOWNICZE LOTOS BIZNES
DLA CZŁONKÓW NSZZ „SOLIDARNOŚĆ”

TERAZ MOŻESZ TANKOWAĆ Z RABATEM NA STACJACH LOTOS

LOTOS Paliwa proponuje członkom NSZZ SOLIDARNOŚĆ możliwość pozyskania kart umożliwiających tankowanie z rabatem na wszystkich stacjach LOTOS i LOTOS Optima.
Możliwe do uzyskania dzięki karcie rabaty są następujące:

Na wszystkich stacjach LOTOS z wyłączeniem stacji MOP Rabat

Myjnia 15 %
Olej i płyny do spryskiwaczy 10 %
Gastronomia Cafe Punkt 10 %
  1. Wydanie i korzystanie z kart jest bezpłatne.
  2. Członek może posiadać jedną kartę, wydaną na swoje imię i nazwisko. Miesięczny limit zakupów z rabatem to 2000 zł. Za wydanie i korzystanie z karty nie są pobierane żadne opłaty. Płatność następuje na stacji po cenie z naliczonym rabatem – nie są wymagane żadne zabezpieczenia kredytowe ani depozyt. Użytkownik karty ma prawo udostępniać posiadaną kartę dowolnym członkom rodziny w granicach przyznanego limitu zakupów.
  3. Każda z kart jest zabezpieczona kodem PIN. Wraz z kartą dostarczamy tzw. PIN startowy; jego zmiana jest możliwa wyłącznie przy pierwszym użyciu karty.
  4. Osoby, które podają przy zamówieniu adres e-mail raz w miesiącu otrzymają na ten adres podsumowanie wydatków przy użyciu karty w poprzednim miesiącu (uwaga – nie jest to rachunek do zapłaty, jedynie zestawienie transakcji). Nie wysyłamy takich zestawień pocztą tradycyjną.
  5. Zainteresowanych członków naszego związku prosimy o zgłaszanie się osobiście w biurze związku NSZZ „Solidarność” [bud. Pionu Zakupów pok.116] w celu wypełnienia i podpisania wniosku.
  6. Wniosek można równiez pobrać z zakładki poniżej, wypełnić i podpisany dostarczyć do biura związku.
Legitymacja_elektroniczna_4H - wniosek do wypełnienia