24 września kontynuacje rozmów ws. Umowy Społecznej GK ENEA.

24 września br. w Poznaniu odbyło się kolejne spotkanie Związków Zawodowych GK Enea z Pracodawcami, dotyczące uzgodnień w sprawie Umowy Społecznej.
Stronę Społeczną Enei Wytwarzanie przy stole negocjacyjnym reprezentowali Jacek Bolek (Solidarność), Zenon Stolarski (MZZE), Sławomir Luśtyk (ZZPZ) oraz w roli doradców: Marcin Łukasiewicz, Dariusz Sadurski i Andrzej Ślebioda.

Najważniejszymi tematami były: charakter umowy, okresy gwarancji zatrudnienia, czas trwania umowy społecznej.

W wyniku wzajemnej dyskusji, strony zbliżyły swoje stanowiska. Ustalono, że kolejne spotkanie odbędzie się w dniach 14-15 października w Poznaniu i może być to ostatnie spotkanie, kończące proces negocjacji Umowy Społecznej dla spółek GK Enea.

Więcej informacji co do szczegółów ostatniego spotkania w biurach poszczególnych organizacji związkowych.